Giriş Yap
x
XyZ Forum - Adult Forum - Porno Forum - Sex Forum Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
Bakire avatar
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bakire güzel ile yaşadığım muhteşem dakikalar


Çevrimdışı Bakire
#1
Girişini anlatamadığım bir sonuç öyküsü;
 
Şartlar öyle olmuş ve evde yalnız kalmıştık. Bir birimizin bacak arasına karşı oluşan elektrik ikimizi de kontrolden çıkartmak  üzereydi. Ona karşı hiç açılmamıştım ama onunda gözlerinden beni istediğini anlıyordum. Ve bu yalnızlık 30 dakika sürecekti bir an önce başlamam lazım dedim ve hafifçe bacaklarımı açıp az önce sertleşmeye başlayan yarağımın eşortmanımdan görünmesini sağladım. Onunda gözü bacak arama takılmıştı, bir an dudaklarının arasından çıkan o pembe dilini görür gibi oldum. Karşımda bir çocuğun elinde ki dondurma gibi erimeye başlamıştı.
 
Sanki amının suyu avuçlarıma akıyordu. Kilodunun bastırdığı amının yavaş yavaş tahrik olmaya başladığını gözlerinden anlıyordum. Ama o da benim gibi korkak ve ürkekti. İlk hareketin benden gelmesini bekler gibi gözlerimin içine bakıyordu. Bense utanmasam bu mesafeden boşalacaktım. Yavaşça oturduğum koltukta kaykıldım sertleşmiş yarağım beni bile tahrik ediyordu. Çadırım iyice belirginleşmeye başladı ona "gel otur rahatına bak der gibi bakıyordum .Bir den aklıma nasılsın demek geldi bana cevap verecek gücü bile kalmıştı. Eriyor ısınıyor ve ıslanıyordu. Kokusunu nerede ise alacak gibiydim.
 
Terlemeye ve kızarmaya başladı yanakları. Nefes alış verişinin hırıltısını duyuyordum . hırıltısı yavaş yavaş iniltiye dönüşmeye başlamıştı. Ne oluyordu yoksa odamı boşalıyor diye korktum. Beli hafifçe oynadı. Bana gel seninim der gibi bakıyor iyice oturduğu koltuğa sokuluyordu. Güçsüz ve korunaksız bir kuzu gibiydi ve benim onu ısıracağım saniyeyi şiddetle arzuluyordu. Soruma cevap alamamıştım. Sadece kısık bir sesle eh dediğini duyar gibi oldum . Fırtınadan önceki sessizlik gibi konuşmadan öylece gözlerimizle sevişmeye başlamıştık. Elerim sabırsızlıkla tenine dokunacağım saniyeyi bekliyordu. Kasıklarımın arasını ateş basmış ve daşaklarım sızlıyordu. Ellerimle hafifçe kendime dokundum onu ve bedenini daha çok tahrik etmek istiyordum ki yapacağım teklife  hayır diyecek gücü bulamasındı. Gözlerimin önünde bir kadının nasıl bir yarak için bu kadar acı çekebileceğini görmekten zevkte alıyordum. Ellerim ister istemez organıma dokunuyordu ama hala  o çekingenlikten tam kavrayamamıştım. O sırada beklenen oldu o da kendine dokunmak için elini kasıklarının üstüne koymuştu. Ee dedim  kelimeler boğazımdan çıkmıyordu. Artık geri dönüş yoktu o benim bende onun olacaktık sadece biraz süre dedim içimden.
 
Biraz sabır korkutmamam lazım .Bende kızarmıştım ve ter basmıştı bütün vucudumu. İster misin dedim. Her türlü döndürülebilecek bir kelimeydi bu çayda olurdu, kalkıp gitmekte, sevişmekte. Kısaca evet dedi. Durdum göz mimiği ile ne dedim . Birden biliyorsun dedi. O anda ağzımdan yanıma gel ancak çıktı. Bana sen gel dedi anlamıştım o vakit bu vakitti. Yerimden kalktım yarağımı gizlemeye hiç gerek yoktu onu düzeltmeden ve benden ilerde olduğu halde ona yaklaştım yanına oturdum. Ayladır dudağı için yana dudağımdan önce baş parmağımla alt dudağına dokundum. Sağdan tutup sola doğru yumuşakça bastırdım. ellediğim yer kızarmıştı. Ve kızın nefesinin sıcaklığı avucumu ısıtıyordu. İçimdeki tüm hayvani duygular uyanmıştı. Onu parçalarcasına sikmek istiyordum. ama yavaş olmalı nazik ve yumuşak davranmalıydım. Onun için ilkti ve onu korkutmamalıydım. Dudağına değen parmağımı dudağını hafifçe açarak ağzına aldı. şimdi o beyaz dişlerine ve üzerlerindeki tükmüğüne dokunuyordum .Bütün bedenim onu istiyordu. Diğer elimi karnının üstüne koydum onunda hedefi kadının o taze yumuşacık göğüsleri idi. Göğüslerini alttan kavrayıp hafif hafif sıkmaya başlamıştım bir yandan da dudaklarını okşuyordum. Ona daha önce kimseyle oldum mu dedim bana seni istiyorum diye bildi. Dudaklarına dudaklarımla abandım göğüslerini avuçlarımın içinde eziyordum uçlarını hissetmeye başlamıştım . Bana tenime dokun dedi bende t şortunun altından elimi soktum  karnı da göğüsleri de sımsıcaktı.
 
Dilini dilimle yakaladım sanki bir kadının yarağı emmesi gibi dilini emiyordum o da atağa geçip benim dilimi emmeye başladı ve bir eliyle kemerimden içeri girmekte olduğunu fark ettim . Ona yardım etmek için kemerimi tek elimle çözdüm. Kontrolden çıkmak üzereydik Her saniye nabzımız da nefesimizde hızlanıyordu. ellerimiz zevkten ve heyecanda tirtir titriyordu. Ben tecrübeyle bir hamlede onun üstünü çıkarttım .Sütenleri o taptaze göğüsleri zor tutuyordu. Her nefes alışında sütyenleri yırtacak gibi zorluyordu o körpe memeler. Jöle kıvamında yumuşak ve sıcak memeler. Dudaklarımı kendine çekiyordu karşı koyulmaz bir elektrikle. O sırada belinin kasılmaya başladığını fark ettim nerede ise amının suyunun kokusunu alacaktım. Hafif eğip arkasından sütyenini açtım memeleri armut gibi önüme düşmüştü. Altlarıdan kavrayıp dudaklarımı tepelerine getirdim. Emiyor emiyordum . Zevkten inlemeye başlamıştı. Birden elinin yarrağıma dokunduğunu hissettim. Başı kızmış yarrağımın ensesinden tuttu. Bir hamleyle altımda ne varsa çıkartmıştım. Gözleri fal taşı gibi  açılmıştı. Bana ne yapması gerektiğini sorar gibi bakıyordu. Kavra ve okşa dedim sessizce .  Bende onun pantolonunun kemer yerinden elimi sokmaya başlamıştım. Sıcaklık parmak ucumdan avcuma doğru akıyordu. Kilodu olduğunu anladığım lastiği hafifce kaldırarak kadının yeni tüylenmeye başlamış bacak arasına doğru elim süzülüyordu. Yarık başlangıcındaki yükseltiyle amına geldiğimi anlamıştım . Kadının gözlerine cesaret elmak için baktım ,devam et der gibi hissedince gizli bahçeye dokunma amanı geldiğini anlamışt. Hafif ıslak dudaklarını işaret parmağımla yana çekip sımsıcak, yumuşak ve ıpıslak amını orta parmağımla daireler çizerek okşamaya başlamıştım. Amı tazelikten taş gibiydi.
 
Dokunulamış şeftali gibi sert ve tüylü. Fazla içeri girmiyordum ama girmeme müsaade gözlerinden geliyor gibiydi. Diğer elimide ağzına  dilinin altına soktum. İki deliğinidetıkıyor sokuyor ve okşuyordum. Elimde oyuncakgibi kıvranıyordu. Elimle tüm amını avuçladım kudurmuş gibiydi. İniltiler tekrar çıktı. Belini elimi yutaya çalışr gibi kaıklarını kasıp bırakıyordu.Hafif kaydı iki parmağım amının içine girmişti. Birden korktu toparlandı. Kızlığı bozulur düşüncesinden zannedersem biraz yavaş dedi. Sonra bırak bende seni yalayayım dedi. Çoktan razıydım. Toparlanıp bende yanına oturdum bir nefes almaya fırsat bulmuştum derin bir nefes alıp yanımda kuzu gibi duran kızın boynundan tutup kasıklarıma doğru başını eğdim. Ellerim saçların akarışmıştı. O anda az önce şehvetle yapıştğı dudakların yarağımın tepesine öpücük kondurduğunu hissettim. İyice kasılmıştım. Başını sokacak yer bulamamış organım şimdi sıcak bir ağız bulmuştu. Biraz acemice ve korkakça dudaklarını açtı. Dişlerini sıyırıp ağzının içine çoktan dalmıştı yarağım. dilin sıcaklığı amın sıcak ve ıslak duvarı gibiydi. Dili yarağıma dolanmışken hafifce kıza em! Dedim Bu sırada bir elim kızın sırtındakiomurları kullanarak götünün yanına kadar gitmişti.
 
Sıcaklık aynı sıcaklık .Orta parmağımla götüne dokunurken diğer parnmaklarım kızın poposunu sıkıyordu. Diğer elimdezaten kızın başında başını kasıklarımın arasına bastırıyordu. Ama naziktim çünki her an korkabilir ve bütün büyü bozula bilirdi.Şimdi tüm yarağımı ağzına almıştı boğazına kadar batırmıştım onun dili aşşaklarıma değiyordu bir den öğürdü kendini geri attı çok ie ri gitmişmdedi. Yüzüme gülümsüyordu.Sıra sende edi. Ayağa kalktım.Arkana yaslan kendini bana bırak dedim. İki bacağını açıp arasına yere diz çötüm ona gözlerini kapa ve sadece dilimi hisset dedim. Ayaklarını hafifce aralamıştım utangaçlığındanmı nedir hafi direndi ama sonra kendini bıraktı. Amı tam karşımda idi haftalık tüyleri onu azda lsa gizliyordu. Dudakları kızarmış ve iyice işmişti. İlk önce elimle dudaklarını sıvazladım. Kasıldı. Gevşe dedim. Bir elimmi uzatıp tekrak ağzına verdim. Parmaklarımı alayıp emmeye başladı. Bende tahrik luyordum. Ağzımı iyice amına yaklaştırığımda o çıtır kokuu hissettim.
 
Bakire amın dayanılmaz çıtır kokusu. Sıcaklığı yanaklarıma vurmaya başlamıştı şeftalisinin. İlk dudaklarımla öptüm büyük dudağını hafif inledi.Burnuma kokusu vurdukca çıldıracak gibi oluyordum.Dilimi çıkarıp dudadğına sürdüm kızın beli çoktan oynamaya başlamıştı.tüylerini yana doğru yaladım amının içinin kızarıklığıgörünmüştü.Başımı yançevirip tam karşısından amına dilimi hafif hafif sokmaya başladım. Bırına dokunmuştum.Nefes alışş verişi hızlanmaya başladı. Bacaklarını belini kasıklarını sıkıyor bu sırada da parmaklarımı olanca gücüyle emiyordu. Saçlarımdan tuttu az önceye kadar iki yana açık eleri işe koyulmuştu. Bir kadın olduğunu hissetmeye başlamış gibi başımı amının duvarına doğru bastırıyordu. Ben burnumla mesafeyi ayarlayarak dilimle ıslaklığını yalamaya başladım. Tadı tarif edilmeyecek kadar güzeldi. Hayvanvani hisleri tekrar damarlarımda dolaşaya başlamıştı. Dilimle iyice içeri girmiş ve ısrarla bızırın yalıyordum.Yaladım yaladım yaladım. Aşımı bastıran ele bende boyun eğmiş artık nefes dahi alamayacak kadar amına yüzümü yapıştırmıştım.korkarım yüzüme boşalacak dedi. Kafanmı bastırıyor sanki sikişirgibi kasılıyordu dur demenin zamanı gelmişti. Ben boşalmadan kkız ağzımın içine boşalacaktı.
 
Fark etmezdi ama ya hevesi geçerse diye dizginleri ele aldım bana yalvarır gibi bakıyordu. Başımı kaldırdığımda yanakları kıpkırmızı olmuş göğsü ve tüm vucudu sarsılıyordu. Birden o da rahatladı boşalmamıştı ama rahatlamıştı. Ayağa kalktım benimki hala taş gibi duruyordu yanına oturdum bundan sonrası için konuşmalıyız dedim. Ne dedi ben o sırada am suyunun tadını almak içinkendi dudaklarımı yalıyordum. Nasıl yapacağız dedim bana seni istiyorum dedi bende ona bende seni istiyorum ama ya kızlığın dedim. Bana yaşının 21 olduğunu ve artık içinde bir yarağı hissetmeyi çk arzuladığını söyledi.Ama ya acırsa dedi .  Ozaman tamam dedim şimdi yere yat dediğm üstünde kalan bir iki parça elbiseyi tamamaen çıkarttıktan sonra tamemen soyundum.yarağımı elime aldım . Kıza bacakarını aça bildiğin kadar aç dedim. Ellerinlyle baldırlarını tutup açılmış olan bacak arasını iyice açtı. Artık geri dönüşü olmayan bir noktadaydık ikimizde yerde kızlığını ve amını bana teslim etmiş bir kız vardı gözleri ile artık durma başla dergibi bana bakıyordu. Amının kalp gibiattığını hissediyordum. Diz çöküp bacaklarının arasına yerleştim. Az önce esmer olan kız şuanda kıpkırızıydı. Her yanından sanki duman çıkıyordu ve kokusu tüm odayı sarmıştı.
 
Hayvani çiftleşme kokusu. Yarağımıın başınan tutarak amına yaklaştırdım başım amının dudağına artık değiyordu sabı kalmamış ve tepişmeye az kalmıştı. Kı çığlığını boğazında saklıyorgibiydi.amının sıcaklığını sbaşımın sidik deliği hisstmişti İçimdeki volkan patlamak üzereydi. Veee dudakları sıyırıp içine girmeye başamıştım elimi saldım kızın memelerini tuttum sıkıyordum bana sok diye bağırdı. Sık beni sik beni diye bağırdı.kalçalarımı kasıklarına doğru yanaştırdıkca amının tüm keşfedilmemişdsuvarlarını yalayarak sıyırarak ilerliyordum Islak sıcak ve yumuşak am. Girdim ve ielerledim tüm ordularım kapıları zorlamaya başlamıştı.amı bir daniz anaforu  beni yarağımı içine çekiyordu.
 
Üzerine yüklendim sonuna kadar girmişti .Şimdi sıra pompalamaya gelmişti. Gözlerine baktım faltaşı gib açılmıştı.ağznın kenarndan su akıyordu Eğilip bu suyu yaladım .hafif geri çekildi. Ona hazı r ol dedim uçuşa geçiyoruz. Memelerinden destek alarak pompalamaya başlamıştım. İniltilerin sesi yükselmeye başlamıştı. Nerebde ise bağırcaktı ağzını kapattım bağırmaya haykırmaya başlamıştı. İleri geri haweketlen idm  ileri geri ileri geri ileri geri ileri geri deliler gibi olmştuk kontrol ikimzden de çımıştı. Sürüyoz srtünüyoz çifleşiyorduk. Belelrimiz makinalı gibi ileri geri gidiyordu. Duramazdık durmadıkta. Yarağım deli gibi içinde hareket ediyordu. Islak ve sıcak amı beni yutarcasına içine çekiyordu kaybolacaktım. Beli hiç durmadan kıvarnıyordu. Boşalmama az kalmıştıki birden çıldırdı hay haydi bastı sik. Sik sisk sik göm dityordu. Hızlandım hızlandım amsuyu amından çıkmış ve çarpan kasıkalrımızda sesçıklmasına yol açıyordu. Ohlamalar daghada arttı dondurma gibi eriyordu. Zrveye az kalmıştı daşaklarımdan çıkan meniler sikimin dibine gelmişti. O ise tarifi mümkün olmayacak kadar zevkle kıvarnıyodu. Onun kaasıklarıma boşalmaya başladığını amının duvarlarından anlamıştım. Yırtınırcasına bağırıyor ve bacaklarını açmak için zorlanıyordu.
 
O an içimin onun içine akmaya başladığını hissettim. Belimden ve popomdan gelen tüm erkekliğim kızın döl tarlasını doldurmaya başlamıştı. Bir attı ii attı ona beni ısır dedim deli gibi boynuma asıldı ve ısrmaya başladı. Alttaraftan inanımaz sesler geliyordu amsuya erusya-una karışmıştı Bana vantuz gibi yapıştı kollarında inanılmaz bir güç vardı beni zorluyordu. Uçuyorduk ikimizde son vuruşumla nefesi kesilde ve gevşedi bitmilştirk tükenmiştik ve bir birimizn olmuştuk. Nefes almaya haliimiz kalmamış halde ve içimi içine boşaltmış bir durumda üzerine kendimi bıraktım ağzını ağzıma alıp nefesimizi içiyorduk yankalrımız yanıyor gibiydi. Kıprdayacak halimizolmadığından öylece kala kalmıştıık. Ve öylece durduk halsiz nefessiz ve boşalmış..
Cevapla
Bunu Beğenenler:
Sponsor Reklam
istanbul escort kızlar
 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bakkalın Bakire Kızıyla Sasha 0 758 13-12-2017, Saat: 22:36
Son Yorum: Sasha
  İş Arkadaşım Bakire Olduğumu Öğrenince Sasha 0 588 13-12-2017, Saat: 22:26
Son Yorum: Sasha
  Bakire Komşu Kızı Sasha 0 330 13-12-2017, Saat: 22:12
Son Yorum: Sasha
  Bakire Öğretmenim Eve Davet Etti Sasha 0 373 13-12-2017, Saat: 22:11
Son Yorum: Sasha
  Bakire Üvey Kızımla Yattım Sasha 0 384 13-12-2017, Saat: 22:09
Son Yorum: SashaKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi